arrowenvelopefacebookinstagramlinked-intwitteryelpyoutube

9 tipů pro budoucí experty na Yelp appku

Stáhl(a) sis appku a říkáš si, že Yelp znáš jak své boty. Záložky? Jo, těch mám. Rezervace? Těch už jsem si taky udělal(a)! Nenech se mýlit prostou fasádou tlačítka “Přihlásit se.” Máme toho pro tebe ještě mnohem více k objevování. Přečti si našich devět tipů jak se stát expertem na Yelp appku.

1. Oblíbené a nové podniky
Ukaž svým přátelům, že jsi o krok napřed

Není nic lepšího než objevování, sdílení a pochlubení se s tím co je ve městě nového. Naše vlastnost Nové a oblíbené podniky ti pomůže vyhledat novinky a místa, o kterých se hodně mluví.

2. Fórum
Místo, kde se můžeš na věci ptát a nacházet odpovědi

Máš naléhavý dotaz a chceš se zeptat místních? Chceš crowdsourcovat nápady? Nebo si jen zavtipkovat? Tak přesně na to slouží příspěvky ve fóru! Klikni na “Nové” a přispěj svojí trochou do mlýna.

3. Nejvyšší počet přihlášení
Dostaň se na žebříček

Je jedno jestli chceš být na přední pozici v žebřícku nebo oceníš seznam, který ti připomene, kde všude jsi už byl(a). Přihlášení ti pomůžou mít přehled. Mimochodem, už jsi to dotáhl(a) do královské rodiny?

4. Komplimenty
Sdílej lásku

Viděl(a) jsi fotku, z které se ti sbíhaly sliny? Přečetl(a) sis recenzi, která ti pomohla objevit to nejlépe vypadající jídlo v restauraci? Nebo se ti možná jen líbí styl, jakým někdo píše recenze. Proč nepoděkovat jinému Yelperovi za jeho pomoc tím, že mu/jí pošleš kompliment?

5. Mapa přihlášení
Prohlédni si, kde jsi všude byl(a) s Yelpem. Procestoval(a) jsi celý svět? Možná není na škodu vědět, že si můžeš zobrazit jak celosvětovou, tak i lokální mapu všech tvých přihlášení. Zazoomuj si, odzoomuj si a užívej si místo na výsluní.

6. Čti Místní Yelp
Každý týden se dozvíš, co je nového ve tvém okolí

Mít přehled o příchozích emailech je občas opravdu těžké. Pokud sis náhodou nestihl(a) přečíst Místní Yelp, vždycky si ho můžeš přečíst jindy na appce. Nalézání nových, místních podniků nebylo nikdy jednodušší. Bonus: Jednodušše si ulož místa, která tě zaujala do záložek.
7. Přidej podnik
Chybí na Yelpu nějaký podnik? Přidej ho!

Nenašel(a) jsi nějaký podnik na Yelpu? Nejlepší příležitost shrábnout odznak “První recenzent.” Přidej podrobnosti o podniku, přihlaš se v něm a přidej pár fotek. Gratulujeme za pomoc místním objevit něco nového!

8. Sdílej podnik
Sdílení je krásné (a prospěšné!)

Jsi v partě ten, s kým se ostatní radí kam zajít na dobré jídlo? Pošli přátelům Yelp link, aby měli adresu místa, telefonní číslo, fotky a všechny ty úžasné recenze, které si mohou přečíst. Stačí klepnout na tři tečky v pravém horním rohu a pak klepnout “Sdílet podnik”.

9. Monokl
Je to jako žít v budoucnosti!
Pokud máš potíže s orientací nebo jsi blázen do virtuální reality, vyzkoušej Monokl. Dej si mobil před sebe a otáčej se o 360 stupňů. Podniky ve tvém okolí se budou objevovat přímo před tvýma očima na obrazovce.
Profi tip: Nedoporučujeme ti chodit po ulici s naženou rukou a očima upřenýma na obrazovku. Je to nebezpečné.

Znáš nějakého nováčka, který právě začal používat Yelp? Máme speciální blog přímo pro něho/ní.