arrowenvelopefacebookinstagramlinked-intwitteryelpyoutube

Yelp Kariyer Haberlerde

Açıkcası, Yelp’in çalışmak için harika bir yer olduğunu biliyoruz, fakat diğer insanların da böyle düşündüğünü duymak her zaman güzeldir. Çalışanlarımız, endüstrimiz ve topluluğumuz hakkında Yelp’in kültürü ve çeşitliliğini kutladığımız bazı güncel olayları paylaşmak istedim.

Satış tarafında, Yerel Satış’ın SVP’si Erica Galos Alioto geçtiğimiz günlerde Teknolojide En Güçlü 50 Kadın’dan biri seçildi. Ayrıca Şikago ofisimiz geçen hafta harika kültürleri ve takım gelenekleri ile farklı satış ofislerimizden biri oldu. Bu bölüm bizim temel değerlerimizden birini vurgulamaktadır: “Sıkıcı Olma” ve “Yelp sadece bir kez yıllık galibiyet kutlamaz…Devam eden yarışlardan gelecek yarışlara kadar, takım günlük olarak kazançları kutluyor, hem de eğlenerek.”

yelp_01_-768x518

Şikago satış ofisimizden bir görüntü!

Endüstri haberlerinde, Yelp geçtiğimiz günlerde Amerika’da Forbes’ın En İyi Orta Ölçekli İşverenler listesinde 20. seçildi. Ayrıca Mühendislik departmanımızın SVP’si Mike Stoppelman, Monster.com’a co-ops ve staj programlarının önemi ve stajyerlerin staj dönemleri bittikten sonra şirkette kalması hakkında konuştu. Detayları okumak için LinkedIn’de paylaştığı “Why Interns Are Yelp’s Best Kept Secret To Success” yazısını okuyabilirsiniz.

aaeaaqaaaaaaaavvaaaajgvkmwqyzdk4lwzinjmtndg1oc05yjeyltuwotixndi2ndkzyw

Mühendislik SVP’si Mike Stoppelman eski stajyerlerle birlikte

Başka bir yerel haber Yelp topluluğunun çeşitliliğini vurguladı ve daha az temsil edilenlerin bakış açılarını sunmak için bir ses olduğunu dile getirdi. The Post and Courier gazetesi Yelp topluluğunda kadınların ve rengin önemini vurgulayan Charleston’dan üç Yelp Elit üyesi ile konuştu; Elitlerden biri şöyle dile getirdi “Afrikan-Amerikan bir kadın, Porto Rikolu bir kadın ve yahudi bir kadının bir bara gidip aynı masada oturması çok rastlanan bir durum değildir…Yelp çok iyi bir dengeleyici.”

Bu gibi hikayeleri duymayı seviyorum ve toplumun geri kalanı ile paylaşmak istedim. Yelp dünyasında neler olup bittiğini öğrenmek ve güncel kalmak için @YelpCareers ile Twitter, Facebook ve Instagram’ı takip ettiğinizden emin olun. Oh, bu arada işe alım yapıyoruz, başvurmayı unutmayın. ?