arrowenvelopefacebookinstagramlinked-intwitteryelpyoutube

Yelp Kariéra v médiích

Jsme si dobře vědomi,  že Yelp je skvělým zaměstnavatelem, ale vždycky je příjemné si přečíst, že si to myslí i ostatní. Ráda bych s vámi sdílela nejposlednější úspěchy, které oslavují Yelp kulturu, diverzitu zaměstnanců, naše odvětví a komunitu.

Co se týče prodeje, tak naše seniorní viceprezidentka pro místní prodej, Erica Galos Alioto byla nedávno označena jako jedna z 50 nejmocnějších žen v technologiích. Naše kancelář v Chicagu byla zahrnuta v seznamu různých prodejních míst se skvělou firmení kulturou a týmem. Tento článek zmiňuje jednu z našich hlavních hodnot: “Nebuďte nudní!” a uvádí, že Yelp neslaví své výhry jednou za rok…

Od nepřetržitých soutěží po úder gongu, tým slaví své úspěchy na denní (a někdy i hodinové) bázi, a to vše ve jménu legrace.

yelp_01_-768x518

Velká pochvala naší prodejní kanceláři v Chicagu!

Ve zprávách z odvětví se Yelp nedávno  umístil na 20. příčce Forbes seznamu v  kategorii Nejlepší středně velký zaměstnavatel v Americe.  Náš SVP pro Engineering, Mike Stoppelman rovněž mluvil v rozhovor s Monster.com o důležitosti programů pro stážisty a co-ops a o zůstávání v kontaktu se stážisty poté, co jejich stáž skončí. Pro více informací se nezapomeňte podívat na Mikův článek na profesionální síti LinkedIn: Why Interns Are Yelp’s Best Kept Secret To Success.

aaeaaqaaaaaaaavvaaaajgvkmwqyzdk4lwzinjmtndg1oc05yjeyltuwotixndi2ndkzyw

SVP pro inženýring Mike Stoppelman s týmem bývalých stážistů

Další článek, tentokrát The Post and Courier popisuje diverzitu Yelp komunity a poznamenává, že tato diverzita dává hlas menšinám. Deník publikuje rozhovor se třemi ženami, které žijí v Charlestonu a jsou Yelp Elitou. Tyto ženy uvedli, že jsou mile překvapeny důležitostí žen a barevných lidí v Yelp komunitě. Jedna z elit poznamenává, “….nestává se příliš často, že černošská žena, žena z Portorika a židovská žena vejdou do baru a sedí a baví se u stejného stolu….Yelp je skvělým ekvalizérem.

Takovéto příběhy miluji a ráda bych je sdílela se zbytkem komunity. Sledujte nás na @YelpCareers on Twitter, Facebook a naInstagramu.