arrowenvelopefacebookinstagramlinked-intwitteryelpyoutube

Potrzebujesz wyceny? Zdobądź ją szybciej niż kiedykolwiek

Klienci trafiają na Yelp codziennie w poszukiwaniu najbardziej dokładnych danych dotyczących firm, w których planują swoje zakupy. Apetyczne zdjęcie pizzy czy entuzjastyczna recenzja może być całkowicie wystarczające, gdy chcesz znaleźć miejsce na lunch. Ale firmy w niektórych branżach potrzebują bardziej spersonalizowanego podejścia, bo transkacje nie mogą dojść do skutku bez kontaktu z daną firmą i ustalenia jakie ma stawki za usługi.

Student szukający wyceny za przeprowadzkę, narzeczeni szukający budek zdjęciowych na swoje wesele, czy fan motoryzacji chcący znaleźć zabytkowy samochód mają możliwość natychmiastowego kontaktu z firmą poprzez Yelp za pomocą funkcji “Poproś o wycenę”. Niedawno opisywana w serwisie Buzzfeed, nasza zaktualizowana opcja przesłynia wiadomości zmienia sposób w jaki użytkownicy mogą wchodzić w interakcje z właścicielami firm, które na Yelp zaklasyfikowane są jako należące do branż: Auto-moto, Planowanie imprez i wydarzeń, Usługi finansowe, Dom i ogród, Usługi lokalne, Specjaliści.

Powiedzmy, że masz długie włosy i twój najgorszy koszmar właśnie się ziścił: włosy zatkały odpływ prysznica. Gdy zaczniesz szukać usług hydraulicznych, wyniki wyszukiwania pokażą przy niektórych firmach przycisk “Poproś o wycenę” wraz z częstotliwością odpowiedzi udzielną przez daną firmę. Częstotliwość ta podpowie ci, średnio, ile dni, czy godzin, będziesz oczekiwać na odpowiedź. Firmy w twoich wynikach wyszukiwnia, które mają największą częstotliwość odpowiedzi, wyróżnione są na zielono.

Po wybraniu jednego z tych czempionów odpowiedzi, możesz opisać swoją sytuację i bezpośrednio zapytać o wycenę za poszukiwaną usługę. Masz jeszcze jakieś dodatkowe pytania do firmy. Zadaj je przy okazji wysyłania zapytania o wycenę.

Chcesz zobaczyć jakie masz alternatywy? Możesz skontaktować się z kilkoma firmami za jednym zamachem dzięki funkcji “Zbiorowe wiadomości”. Po zamówieniu wyceny w danej firmie, Yelp zasugeruje do 10 innych, podobnych firm w twojej okolicy, do których możesz wysłać to samo zapytanie o wycenę. W ten sposób korzystasz z wyszukwania na Yelp w najbardziej efektywny sposób i bez marnowania całego dnia na wydzwanianiu do firm. Większa częstotliwość odpowiedzi to szybsze rezultaty, a co za tym idzie, większe szanse, że twój odpływ prysznica zostanie szybko odetkany.

Mieliśmy już okazję przekonać się jak dużym przełomem, zarówno dla użytkowników, jak i przedstawicieli firm, jest funkcja “Poproś o wycenę”. Odkąd pod koniec zeszłego roku w niektórych kategoriach zmieniliśmy nazwę opcji z “Skontaktuj się z firmą” na “Poproś o wycenę,” zaobserowaliśmy, że:

Współczynnik odpowiedzi przesyłanych przez przedstawicieli firm wzrósł o 250%
Odpowiedzi na ponad połowę zapytań od potencjalnych klientów zostały przesłane w ciągu 24 godzin
Ilość wiadomości w kategorii Dom i ogród wzrosła o 1500%

To jak? Jesteś gotowy, żeby “Poprosić o wycenę”? Możesz kontaktować się z firmami z nowej funkcji korzystając z Yelp na komputerze i iOS, a w ciągu kilku następnych dni zostanie będzie ona również w pełni dostępna dla OS Android.