arrowenvelopefacebookinstagramlinked-intwitteryelpyoutube

Potřebuješ cenovou nabídku od podniku? Od teď ji můžeš získat opravdu rychle

Spotřebitelé používají Yelp pro nejspolehlivější informace o podnicích, u kterých plánují investovat své peníze. Obrázek nadýchané pizzy a pochvalná recenze může stačit k tomu, aby sis našel(a) svoje oblíbené místo na obědy. Některé kategorie ale vyžadují trošku detailnější přístup před tím, než vůbec dojde k objednání služby. Uhádl(a) jsi. Řeč bude o rozpočtu.

Univerzitní student, který hledá stěhováky, snoubenci hledající pronájem photoboothu pro jejich svatební oslavu nebo nadšenec do aut, který by se rád svezl ve veteránu. Všichni nyní mohou poslat zprávu podniku přes Yelp a vyžádat si rozpočet přes “Požádat o nabídku.”

Tato vlastnost, o které se nedávno psalo v Buzzfeed, změnila způsob jakým uživatelé a majitelé podniků komunikují v oblastech jako jsou automobilový průmysl, event management, finanční služby, služby v domácnosti, místní služby a jiné profesionální kategorie na Yelpu.

Představ si, že jsi slečna s dlouhými vlasy a právě se ti ucpal odtok vody ve vaně.
V momentě, kdy začneš na Yelpu hledat instalatéry se ti ve výsledcích hledání objeví tlačítko “Požádat o nabídku” a vlastnost, která ti ukáže, jak dlouho trvá podniku, než ti odpoví. Tato funkce ti napoví, kolik dnů nebo hodin v průměru zabere podniku, než ti odpoví na zprávu. Podniky s nejrychlejší reakční dobou jsou zvýrazněny zelenou barvou.

Poté co klikneš na zeleně zvýrazněného borce můžeš popsat svoji situaci a přímo požádat o cenovou nabídku za službu, kterou potřebuješ. Máš otázky? Zeptej se, ať to máš při jednom!

Chceš si vybrat tu nejvýhodnější nabídku? Můžeš se zkontaktovat s více podniky najednou přes hromadnou zprávu. Poté, co si vyžádáš nabídku od jednoho podniku ti Yelp nabídne až 10 dalších, podobných podniků ve tvém okolí, tak abys jim mohl(a) poslat stejný požadavek. Tímto vytěžíš maximum ze svého vyhledávání na Yelpu a nemusíš zabíjet odpoledne telefonováním do různých firem. Rychlejší reakční doma vede k rychlejším výsledkům a tím pádem můžeš mít vyčištěný odpad celkem rychle.

Zaznamenali jsme jak velký vliv má vlastnost “Požádat o nabídku” na spotřebitele i podniky. V uplynulém roce jsme postřehli v určitých kategoriích následující změny:

– Reakční doba majitelů podniků na zprávy od zákazníků se zvýšila o 250%
– Více než polovina zpráv od potenciálních zákazníků byla zodpovězena do 24 hodin
– Posílání zpráv a odpovídání na zprávy se u služeb pro domácnosti zvýšilo o 1500%

Nezapomeň tuto skvělou vlastnost vyzkoušet! Aktuálně můžeš podniky požádat o nabídku přes web a iOS mobilní appku. Android bude o tuto vlastnost aktualizován během několika příštích dnů.