arrowenvelopefacebookinstagramlinked-intwitteryelpyoutube

Kariera w Yelp w mediach

Rzecz jasna wiemy, że Yelp to świetne miejsce pracy, ale zawsze miło usłyszeć, że inni ludzie też tak myślą. Chcę podzielić się kilkoma wydarzeniami, które celebrują kulturę Yelp oraz różnorodność wśród naszych pracowników, naszej branży oraz naszej społeczności.

W temacie sprzedaży, nasz Starszy Wiceprezes ds. Sprzedaży Lokalnej, Erica Galos Alioto, została niedawno wybrana jedną z 50 Najbardziej Wpływowych Kobiet w Branży Technologicznej. Nasze biuro w Chicago było także zaprezentowane w zestawieniu biur sprzedaży prezentującym świetne kultury pracy i zespołowe tradycje. Autor artykułu podkreśla jedną z naszych podstawowych wartości: “Nie bądź nudny” i mówi: “Yelp nie świętuje sukcesów jedynie raz w roku…Od trwających konkursów do uderzania w gong, zespół świętuje sukcesy codziennie (a czasem i co godzinę), wszystko w imię dobrej zabawy.”

yelp_01_-768x518

Pozdrawiamy nasze biuro w Chicago!

W wiadomościach branżowych, Yelp niedawno uplasował się na 20 miejscu wśród najlepszych pracodawców średniej wielkości w Stanach Zjednoczonych. Nasz Starszy Wiceprezes ds. Inżynierii, Mike Stoppelman, rozmawiał także z Monster.com o tym, o tym dlaczego warto prowadzić staże oraz programy łączące naukę z pracą, a także pozostawać w kontakcie ze stażystami również po zakończeniu ich programów. W powiązanym temacie, zobacz jego artykuł na Linkedin: Dlaczego praktykanci to najlepsza tajna broń Yelp w osiągnięciu sukcesu.

aaeaaqaaaaaaaavvaaaajgvkmwqyzdk4lwzinjmtndg1oc05yjeyltuwotixndi2ndkzyw

Starszy Wiceprezes ds. Inżynierii, Mike Stoppelman, na spotkaniu z byłymi stażystami

Inny artykuł w prasie lokalnej skupiał się na różnorodności społeczności Yelp i zwrócił uwagę, że serwis może dawać głos punktom widzenia, które nie są powszechnie szeroko reprezentowane. Dziennik The Post and Courier przeprowadził rozmowę z trzema członkami Składu Elitarnego Yelp w Charleston, którzy powiedzieli, że byli zaskoczeni znaczącą pozycją kobiet oraz osób różnych ras w społeczności Yelp; Jeden z członków Składu Elitarnego wspomniał, że “…nie ma lokalnie zbyt wielu sytuacji, w której Afroamerykanka, Puertorykanka oraz Żydówka poszłyby razem do baru i siedziały przy jednym stole…Yelp to świetna platforma dla równości.”

Uwielbiam słuchać historii takich jak te i chciałam podzielić się nimi z resztą społeczności. By być na bieżąco z tym co dzieje się w Yelpowym świecie upewnij się, że obserwujesz @YelpCareers na Twitterze, Facebooku i Instagramie. O, a tak przy okazji, prowadzimy właśnie rekrutację.