arrowenvelopefacebookinstagramlinked-intwitteryelpyoutube

6 Tipů pro nového uživatele Yelp iPhone appky

Právě sis stáhl(a) do mobilu Yelp appku. Vítej v klubu a pokud se potřebuješ ještě trošku zorientovat, tak jsi na správném místě. Připravili jsme pro tebe totiž šest tipů pro jednodušší orientaci.

1.  Záložky
Ulož si místa, která chceš navštívit nebo recenzovat později.


Pokud máš seznam míst, která plánuješ někdy v budoucnosti navštívit, jednoduše si je vyhledej v Yelp appce a klikni na ikonku „Přidat do záložek.” Místo bude ihned přidáno a později ho budeš moci vyhledat podle místa, názvu nebo datumu přidání.

Tip: Yelp funguje v 32 zemích, proto můžeš plánovat dopředu a uložit si zajímavá místa ještě před tím, než vyrazíš na svoji velkou zahraniční cestu.

2. V okolí
Vyhledej doporučená místa ve tvém okolí, ať už jsi kdekoliv!


Někdy je dobré se nechat inspirovat za pochodu. Jsi v oblasti, kterou neznáš a chceš vyzkoušet něco nového? Klikni na ikonku „V okolí“ a nech se inspirovat výsledky hledání. Výsledky se mohou lišit podle doby, během které vyhledáváš, tak abys dostal(a) ty nejlepší varianty.

3. Odměny za přihlášení
Zjisti, který podnik nabízí slevy a zvláštní nabídky,  když se v něm přihlásíš na Yelpu.


Každý z nás ocení, když může dostat něco zadarmo. Pokud ti sleva v podniku udělá radost, klikni na „Odměny za přihlášení” na stránce „V okolí.” V momentě, kdy najdeš něco, co tě zaujalo, stačí zajít do podniku, přihlásit se v něm pomocí Yelp appky a poté ukázat slevový kupón obsluze. Nabídky se většinou vztahují na věci typu káva zdarma, na slevu z celkové útraty nebo na vstup zdarma do nočního klubu.

4. Filtr
Uprav si svoje vyhledávání tak, abys mohl(a) vygenerovat ty nejužitečnější výsledky.

Chystáš se vyrazit na pozdní večeři a potřebuješ vyhledat pouze podniky, které mají ještě otevřeno? Nebo chceš vyhledat podniky od těch nejlépe hodnocených? Klikni na „Filtr” a nastav si kritéria vyhledávání. Můžeš hledat podle kritérií jako např. podnik přijímá rezervace, kreditní karty, povoluje psy, je vhodný pro rodiny s dětmi, nabízí Wi-Fi zdarma a ještě mnohem vice.

5. Aktivity v okolí
Live příspěvky k tomu co se děje v okolí a co frčí.

Během vyhledávání v aktivitách v okolí můžeš sledovat, co Yelpeři ve tvém okolí dělají nebo plánují. Můžeš vidět nejnovější recenze, RSVP, tipy, fotky a videa. Je to skvělý způsob, jak najít zajímavé lidi, které můžeš sledovat nebo přidat si je mezi přátele a objevovat ty nejnovější hotspoty, o kterých všichni mluví.

6. Přeložit
Skvělý způsob jak si naplánovat prázdniny.

Nebyl čas se naučit další jazyk? Žádný problém. Pokud plánuješ zahraniční cestu a zajímá tě, co místní Yelpeři říkají, máme pro tebe řešení, kterým je funkce „Přeložit.” Díky ní si můžeš přeložit recenze a doporučení od místních na téma typu kde a co sníst.

Tip: Zkus využít funkci „Přeložit” společně s funkcí „Záložky” a naplánuj si tu nejlepší dovolenou!