arrowenvelopefacebookinstagramlinked-intwitteryelpyoutube

Yelp(çi) Elit ne yapar?

2012 yılının izlerine inanmak zor, Yelp Elit Takımı sekizinci yılını doldurdu! Daha dün gibi “yelpçilerle yüzyüze toplantılar”ın işe yarayıp yaramayacağını kendi kendimize soruyorduk. Neyse ki sonucun nasıl olduğunu biliyorsunuz — işe yaradı! Bu yüzden, Yelp Elit olarak ister sekizinci yılınız olsun ister ilk yılınız olsun, sizlere hoşgeldin demek ve takımımızın yeni üyelerini tebrik etmek için bir dakikanızı almak istedim.

Çoğu zaman insanların nasıl Yelp Elit olabileceği ile ilgili sorular aldık ve her zaman başvurabileceğiniz bu kullanışlı Yelp Elit sayfasını hazırladık. Belirlenmiş bir kontrol listesi olmasa da, genel olarak yıldız bir Yelp topluluğu üyesi olan birini arıyoruz – hem online hem de dışarda – yelpçilere, yeniye ve eskiye örnek olacak birini.

Eğer bu tanımlar size uyuyor veya bilgilendirilmeye değer birini tanıyorsanız, yıl içerisinde her zaman kendinizi veya arkadaşlarınızdan birini aday gösterebilirsiniz. Bu günlerde hangi şehirlerin Yelp Elit Takımı olduğunu görmek için Yelp Elit sayfasını kontrol edin, sonra Yelp Elit Rozetinin neden profilinize ait olduğunu ve Yelp profil sayfanızın linkini şehrinize (örn: miami@yelp.com) bir e-posta gönderin. Ulusal Elit Takımı Konseyi adaylığınızı ya da gönderdiğiniz adayı gerekenlere sahip olup olmadığını görmek için inceleyecek!

Peki Yelp Elit olmak ile birlikte ne geliyor? Yelp profil sayfanızda gururla sunduğunuz ışıltılı rozet dışında, özel etkinliklere katılmak, topluluğunuzdaki yelpçilerle yüzyüze tanışmak ve henüz denemediğiniz çeşitli yerel işletmeleri keşfetmek için imkanınız olacak. Ne tür etkinliklerden bahsediyoruz? Harika gece partileri, eğlenceler, akşam yemekleri, hatta düğünlerin bazıları için Yelp Topluluğunuzun Blog sayfasını ziyaret edin. Belli mi olur ücretsiz Yelpsticklerinden birini alabilirsiniz. Yelp’te görüşmek üzere!