arrowenvelopefacebookinstagramlinked-intwitteryelpyoutube

Co sprawia, że Yelper zostaje Elitarnym Yelperem?

Aż trudno w to uwierzyć, ale rok 2012 wyznacza już ósmą rocznicę powstania naszego Elitarnego Składu Yelp! Wydaje się jakby to było wczoraj, gdy zastanawialiśmy się, czy pomysł spotkań z Yelperami w ogóle się sprawdzi. Na szczęście wszyscy znamy rezultat – pomysł jak najbardziej się sprawdził. Zatem, niezależnie od tego czy to już twój ósmy rok działania jako Yelpowa Elita, czy pierwszy, chcielibyśmy skorzystać z okazji i przywitać oraz pogratulować naszym najnowszych członkom Składu.

Często jesteśmy pytani w jaki sposób użytkownicy stają się częścią Elity Yelp, w związku z czym przygotowaliśmy stronę na temat Elity Yelp. Warto mieć ją pod ręką w razie wszelkich wątpliwości. I choć nie ma jednej, ustalonej z góry listy reguł, które o wejściu do Składu przesądzają, z grubsza, szukamy osób, które są zaangażowanymi członkami społeczności Yelp – zarówno online, jak i w świecie realnym oraz przykładem do naśladowania dla innych Yelperów, starych i nowych.

Jeśli wymienione zachowania nie sprawiły, że ty albo ktoś kto na to zasługuje został zauważony, możesz zawsze nominować siebie lub swoich znajomych w ciągu roku. Wystarczy wejść na stronę Elit Yelp, zobaczyć, które miasta mają aktualnie Elitarny Skład Yelp, wysłać e-mail do swojego miasta (np. warszawa@yelp.com) z linkiem do swojej strony profilowej na Yelp i podać powód, dla którego Odznaka Elity Yelp przynależy właśnie do twojego profilu. Nasza Krajowa Rada Składu Elitarnego przyjrzy się twojej nominacji i zdecyduje, czy jesteś materiałem na Elitarnego Yelpera.

A co daje bycie Elitą Yelp? Oprócz lśniącej odznaki, którą możesz się poszczycić na swojej stronie profilowej na Yelp, zyskujesz też możliwość uczestniczenia w eksluzywnych wydarzeniach, spotykania osobiście Yelperów ze swojej społeczności oraz odkrywania rozmaitych lokalnych firmych, których być może jeszcze nie miałeś okazji poznać. Możesz się zastanawiać o jakich wydarzeniach piszemy. Zobacz Blog Społeczności Yelp z przykładami niesamowitych bankietów, rautów, kolacji, a nawet wesel, które odbywają się w ramach naszej społeczności na całym świecie. Hej, kto wie, może uda ci się też przy okazji zdobyć darmową Yelpomadkę. Do zobaczenia na Yelp!